Підписатись на новини

Будь з нами на зв'язку

 • Facebook - черный круг
 • Instagram - черный круг

Інструкція монтажу

01

Підготовка поверхні

   Для початку монтажу фасадної облицювальної цегли на сітці із захисною плівкою достатньо щоб на фасаді будівлі був встановлений утеплювач (пінопласт, мінеральна вата), прижатий дюбелями.

02

Процес поклейки

   На попередньо встановленому утеплювачі, робимо розмітку для підтримки горизонту кладки; наносимо клей для перетяжки теплоізоляції, з подальшим розрівнюванням зубчастим шпателем, на площу 1-2 м.кв. Беремо один модуль цегли на сітці (0,47 м.кв) і прикладаємо до фасаду на місце з клеєм.               Притискаємо так, щоб клей виступив між швами крізь сітку. Розподіляємо його по шву.

Виклеюємо решту модулів, потрібних для заповнення поверхні з нанесеним клеєм.

03

Особливості розміщення модулів

   Цегла на сітці поклеєна таким чином, щоб модулі між собою з'єднувались методом шип - пас, з врахуванням 10мм шва. Завдяки цьому утворюється перев'язка.

   Проте! Щоб уникнути можливих горизонтальних тріщин по шву, модулі слід монтувати зі зміщенням

в 2 ряди по вертикалі

04

Фуговка

    Фугувати фасадну цеглу на сітці із захисною плівкою можна тією ж сумішшю на яку приклеїли. ОБОВ'ЯЗКОВО ! в той самий день, що і проводився монтаж. Саме тому площу поклейки потрібно визначати з врахуванням часу на фуговку. Це обов'язкова умова!!!

   Якщо колір фуги, згідно з проектом, має бути іншим, можна колорувати даний розчин у потрібний колір, або використати спеціальну готову суміш для фуговки цегли чи плитки, яка підходить для зовнішніх робіт.

   Після висихання шва на 50-75%, його необхідно пройти спеціальним шпателем, або трубкою, щоб забрати зайву товщину і утворити жолоб, так, щоб цегла виступала більше ніж шов. Це створить ефект натуральної кладки і полегшить знімання захисної плівки.

05

Знімання плівки

   Знімати захисну плівку з цегли слід після фуговки, та опрацювання шва (утворення жолоба див. відео) на наступний день, коли фуга уже висохла, щоб уникнути забруднення цегли свіжим розчином.

06

Знімання плівки

    Як і будь-які фасадні роботи, монтаж цегли на сітці із захисною плівкою не можна проводити на сонячній стороні фасаду і при температурі вище 25 градусів. Висока температура повітря в першу чергу впливає на швидкість висихання клеевого розчину, і, оскільки, він переважно на цементній основі (за винятком акрилового), не встигає набрати міцності і це може призвести до висипання шва та відклеювання всього, що приклеєно. 

    Також не слід працювати при низькій та мінусовій температурі, щоб уникнути замерзання води в клейовому розчині.

07

Обробка після монтажу

    Після зняття захисної плівки з лицевої поверхні цегли її не потрібно покривати жодними додатковими захисними розчинами. Все необхідне уже добавлено в основу цегли.

08

Опрацювання відкосів

    Оскільки цегла є пластичною, вона легко згинається під кутом 90 градусів. Для оздоблення горизонтальних відкосів, перемичок, балок цеглу слід монтувати вертикально.

09

Основні помилки при монтажі

 •     Клеїти фасадну облицювальну цеглу на сітці із захисною плівкою  одразу на велику площу, не забравши та не розподіливши по шву розчин, що виступив і залишити без фуговки на наступний день. Це призводить до висихання виступаючої суміші у шві та на поверхні цегли, що в подальшому завадатиме фуговці та опрацюванню шва (утворенню жолоба). Також, після монтажу від клейового розчину йде відпар і під плівкою утворюється конденсат (що свідчить про паропроникність ), а це може спричинити до відпадання плівки ДУЖЕ! ускладнить фуговку.

 • Не опрацьовувати шов (утворення жолобу) спеціальним шпателем, трубкою чи навіть пальцем. Це призводить до не дуже привабливого вигляду всієї стіни, так як шов в результаті виступає більше за цеглу, а цегла втоплена відносно шва. Також велика кількість фуги, яка потрапила на на поверхню захисної плівки, ускладнює її знімання.

 • Зняття плівки одразу після фуговки, коли та ще свіжа. Це призводить до забруднення цегли.

10

Отже, Основні Правила Монтажу

 • Монтажити прямо на приклеєний і прижатий дюбелями утеплювач (можна без попередньої перетяжки і поклейки сітки).

 • Монтажити на клей для перетяжки теплоізоляції або на універсальний клей для теплоізоляції.

 • Шви слід фугувати тим самим розчином на який клеїли, або спеціальною фугою для зовнішніх робіт.

 • Фуговку проводити в той самий день, що і монтаж!

 • Обов'язково опрацьовувати шов (утворити жолоб).

 • Не проводити монтаж при високих та низьких температурах повітря, в дощ чи на сонці.

 • Завжди забирати надлишок клею зі шва і поверхні цегли під час приклейки та фуговки.

 • Плівку знімати після повного висихання фуги.

+380 97 164 73 09

вул. Збиральна 14

Україна, м. Львів

із захисною плівкою

на сітці

ФАСАДНА 

ЦЕГЛА

(097)-164-73-09

0

© 2016  Студія дизайну та архітектури «MARSELLE». Сайт створено PROMOLE