Підписатись на новини

Будь з нами на зв'язку

  • Facebook - черный круг
  • Instagram - черный круг

+380 97 164 73 09

вул. Збиральна 14

Україна, м. Львів

Питання, які найчастіше задають

01

   Цегла та камінь, які ми виготовляємо, зробленні на основі акрилових полімерів та силіконів (як і більшість якісних дорогих фасадних фарб та штукатурок). В якості наповнювача виступає пісок, мелений базальт, мелена цегла і ін.
   Гнучкість, через яку виникають такі запитання, властивість тимчасова, і через деякий час після зняття захисної плівки, пропадає. Матеріал стає надзвичайно твердим та жорстким, ледь пластичним.

02

Яку гарантію ви даєте на свій продукт?

   Кожен під цим запитанням має на увазі різне.
   Чи гарантуємо ми, що не відпаде від фасаду? Це залежить виключно від дотримання інструкцій для монтажу та якості клейового розчину.
   Чи гарантуємо ми, що колір не вигорить? Виробник барвників дає гарантію 5 років. У склад нашої цегли ми також додаємо мелені натуральні компоненти.
   Чи гарантуємо ми, що цегла не змінить свої фізичні властивості? Так. Вона не розмокне, не покриється висолами (немає цементних в'яжучих), не змінить форму і не потріскається. Гарантія 50 років.

03

Чому цегла має блискучу поверхню?

Поверхня цегли матова, а глянцевий блиск має виключно захисна плівка, яка знімається після монтажу та фуговки (після висихання фуги та утворення жолоба у шві).

04

Клінкер коштує від 260 грн/м.кв. Чому ваш продукт вигідніше купувати?

   Фасадна облицювальна цегла на сітці із захисною плівкою розміром 240 х 70 мм продається модулями по 0,5 м.кв і коштує 300 грн/м.кв. Для монтажу 1 м.кв потрібно приклеїти 2 модуля, а не кожну цеглу окремо. Тобто це велика різниця затраченого часу на монтаж 1 м.кв, відповідно і ціна на монтаж різна, як і продуктивність майстра. Також Ви суттєво економите на оренді риштування (для багатоповерхових будівель це особливо актуально). Великим плюсом є наявність на поверхні нашої цегли захисної плівки, яка служить для захисту від забруднень під час монтажу та фуговки і пришвидшує цей процес.

05

Чи можете ви зробити цеглу в потрібному мені кольорі?

   Залежно від кількості замовлення (від 1000м.кв). Якщо потрібний колір суттєво відрізняється від наявних в магазині. Також можемо змінити % співвідношення кольорів у міксах (наприклад 50/50, або 30/70). Змушені будемо відмовити в індивідуальному кольорі, якщо він суперечитиме нашим уявленням про належний вигляд нашої продукції і буде в подальшому служити як антиреклама.

06

Чи вигорає колір?

   Наша цегла виготовлена з добавками барвників на основі оксиду заліза, а також з добавками натуральних мелених компонентів (меленої цегли, базальту, вапняку...). Виробник барвників дає гарантію на свій продукт 5 років.

07

На який клей клеїти?

   На сьогоднішній день на ринку є достатньо широкий вибір клеїв хорошої якості, тому можете сміливо обирати будь-який клей для перетяжки теплоізоляції або універсальний клей для теплоізоляції.

08

Чи можна клеїти вашу цеглу на мінеральну вату?

   Так. Нашу продукцію можна клеїти на мінеральну вату, так як у її складі є силікони, що забезпечують паропроникність матеріалу (під час монтажу ви можете помітити конденсат, який утворюється під плівкою). Проте, водопоглинання становить не більше 4%.

09

 Чи не буде тріщин в місцях з'єднань на швів? Чи достатня армовка?

   Модулі монтажаться з перев'язкою шип-пас по горизонталі, тому вертикальних тріщин не буде. Щоб уникнути горизонтальних тріщин, ми рекомендуємо зміщувати кожен наступний модуль по висоті на 2 ряди (див. інструкцію для монтажу).

10

Як фугувати? Чим?

   Фуговку швів можна здійснювати тим самим розчином, на який проводиться монтаж, або, якщо згідно проекту передбачено інший колір - колорувати цей розчин спеціальними барвниками чи використати вже готову в потрібному кольорі фугу, призначену для зовнішніх робіт.

11

Яких розмірів ваша цегла? Чи можна зробити індивідуальний розмір?

   В нашому магазині представлено дві колекції цегли - Classic Brick (240х70мм) та Long Brick (490х40мм). Ми можемо розробити спеціально для Вас формат, який Вам необхідний (замовлення від 1000 м.кв).

З чого виготовлена ваша цегла? Це руберойд? Це лінолеум?

(097)-164-73-09

0

© 2016  Студія дизайну та архітектури «MARSELLE». Сайт створено PROMOLE